Witamy na naszej stronie!

"PAULA" jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniającą profesjonalną obsługę w zakresie przewozów osobowych w kraju i zagranicą, jak również przewozu zorganizowanych grup (konferencje, zjazdy, uroczystości rodzinne, wyjazdy na lotnisko itp.)

Dzięki naszej terminowości i solidności, zaufało nam wielu klientów. Naszą dewizą jest bowiem rzetelność, wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta, czego odzwierciedleniem są przystępne ceny oferowanych usług, a zdobywane doświadczenie w codziennej pracy, wzmacnia naszą pozycję na rynku przewoźników.

Aby poznać całą naszą ofertę, zapraszamy do zakładki OFERTA

Certyfikaty i licencje

Dowodem naszej rzetelności i profesjonalizmu są wszelkie, niezbędne zezwolenia, licencje i certyfikaty potrzebne do prowadzenia działalności tego typu.
Francja

Francja - inaczej zwana Republiką Francuską. Państwo, którego część metropolitarna znajduje się w Europie Zachodniej. Miasta do których operujemy to miasta graniczące z Niemcami od strony Saarbrücken i z Luksemburga.

czytaj więcej
Belgia

Belgia - inaczej nazywana Królestwem Belgii. Państwo federacyjne w zachodniej Europie w południowych Niderlandach. Graniczy od zachodu z Francją, od południa z Luksemburgiem, od wschodu z Niemcami ii od północy z Holandią. Operujemy (...)

czytaj więcej
Holandia

Holandia - niewielki kraj usytuowany pomiędzy Niemcami a Morzem Północnym. Kraj bardzo nowoczesny, zadziwiający świat swoimi osiągnięciami cywilizacyjnymi. Miasta do których operujemy to m.in. Amsterdam, Rotterdam, Utrecht (...)

czytaj więcej
Niemcy

Niemcy - państwo położone w Europie Środkowej, nad Morzem Bałtyckim i Północnym ze stolicą w Berlinie są jednym z głównych państw, do których operujemy. Bogata siatka połączeń oferuje dowóz do takich miast, jak Frankfurt, Giessen, Bad Hersfeld (...)

czytaj więcej
Luksemburg

Luksemburg - inaczej nazywany Wielkim Księstwem Luksemburga. Państwo położone w Europie Zachodniej. Graniczy z Francją od południa, Niemcami od wschodu i z Belgią od zachodu i północy. W Luksemburgu nasze pojazdy praktycznie (...)

czytaj więcej
Strona główna     |     Cennik     |     Oferta     |     Regulamin     |     Kontakt
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hb.pl